23 Oct 2017

g ethniki

 

Τα αποτελέσματα, οι βαθμολογίες και τα φύλλα αγώνα των ομίλων της Γ΄ Εθνικής Ανδρών.

 

  Advertisement

 

1ος Όμιλος - 2η αγωνιστική

Αποτελέσματα

Γλαύκος - Οίαξ Ναυπλίου 65-56

ΚΑΠ - Ν. Ιωνία 64-69

Ακράτα - ΕΑΠ 69-60

Έσπερος ΑΟΠΑ - Κεραυνός Αιγίου 62-42

ΚΑΟ Μελισσίων - Απόλλων Σμύρνης 84-78

Ένωση Ιλίου - Αχαγιά ’82 65-57

Καλαμάτα ’80 - Ολυμπιάδα Άσσου Λεχαίου 77-71

 

Φύλλα αγώνα

Γλαύκος - Οίαξ Ναυπλίου 65-56

Δεκάλεπτα: 19-14, 29-31, 44-43, 65-56

Διαιτητές: Πολυχρόνης, Τεφτίκης

Γλαύκος (Βουρνάς): Νιφόρας 16 (3), Χονδρογιάννης 16 (4), Λαμπρόπουλος 18 (2), Σακελλαρόπουλος, Κάλλης 10, Πελεκούδας 1, Τσεκλένης 4, Σπυράκος, Σταυράκης.

Οίαξ Ναυπλίου (Νώντας): Ραζής 2, Μπούσι, Μπουρής 2, Πελεκάνος 18, Παπαντωνίου 6 (2), Γεωργιάδης 2, Φρουσκλιάς 12 (1), Ευστρατίου , Μπουρτζουκλής 2, Ψάλτου 12.

 

ΚΑΠ-Ν. Ιωνία 64-69

Δεκάλεπτα: 22-15, 36-31, 47-50, 64-69

Διαιτητές: Ουσταμπασίδης, Κοτσώνης

ΚΑΠ (Ταυρόπουλος): Ίβκοβιτς, Ανδρικόπουλος 9 (1), Ζορρές 4, Ετζιάκα, Ζαρακατσάνης, Ζαχαράκης 3 (1), Πρίτσος 6, Ροδόστογλου 25 (2), Παπουλίδης 17, Ρουμελιώτης, Θεοδωράκης, Τζίμης.

Ν. Ιωνία (Δαμιανίδης): Καρτέρης 8 (1), Καραθανασόπουλος Αθ. 21 (3), Ηλιόπουλος 4, Καραθανασόπουλος Αλ. 2, Φαναριώτης, Μαυρίδης 7 (1), Λαμπρόπουλος 8 (2), Λίτσιος 6, Σιούτης 2, Κανελλόπουλος 2, Καλασούντας 5 (1), Γεωργίου Γ. 4 (1).

 

Ακράτα - ΕΑΠ 69-60

Δεκάλεπτα: 14-12, 33-26, 50-46, 69-60

Διαιτητές: Καμήτσος, Μακρόπουλος

Ακράτα (Ζωντός): Λάφης 5, Παπαδάκης 8, Κατωπόδης , Θανόπουλος 17 (2), Καλεμτζάκης 5 (1), Τσότσος 10, Οικονομόπουλος , Μαλλής , Δ. Λυμπέρης 15 (3), Βεσκούκης 9 (1).

ΕΑΠ (Δεράος): Καδής 5, Δούρος 21 (5), Κυριακίδης, Καλπακής 5 (1), Φωτιάδης 1, Καραϊσκάκης 17 (2), Παπαδόπουλος 4, Κάντας , Τσουλέας, Χουλιάρας 7.

 

Έσπερος ΑΟΠΑ - Κεραυνός Αιγίου 62-42

Δεκάλεπτα: 17-12, 31-20, 45-35, 62-42

Διαιτητές: Κοτσίρης, Μαρινάκης

Έσπερος ΑΟΠΑ (Γκοργκόλης): Γιαλελής 3 (1), Φραντζής 17 (3), Τσιακμάς 9 (1), Λαμπρόπουλος 4 (1), Ροκανάς 2, Ζαφείρης 5 (1), Κουτσούκος, Κατσαβόπουλος, Νάτσκος 2, Σκόνδρας 9 (1), Αγγελόπουλος 8, Παπανικολόπουλος 3.

Κεραυνός Αιγίου (Μπερδέσης): Αναστασόπουλος 4, Πολυδωρόπουλος 5 (1), Μίχος 1, Χριστοδουλόπουλος 3 (1), Αθανασόπουλος 6, Φωτίου 4, Ζυγάς, Μαναβόπουλος 3, Σκλάβος 2, Γκόβας 7 (2), Καραγιάννης 1, Γκιζογιάννης 6.

 

ΚΑΟ Μελισσίων - Απόλλων Σμύρνης 84-78 (74-74 κ.α.)

Δεκάλεπτα: 15-17, 29-31, 52-55, 74-74, 84-78

Διαιτητές: Λαζαρίδης, Καλογριάς

ΚΑΟ Μελισσίων (Σταϊκόπουλος): Κύριος 4, Μαρίνης 18 (2), Βαρθακοκοίλης 5, Βούλγαρης 11, Κυπαρίσης, Ζήρος 2, Καλογερόπουλος 14 (4), Παλλάντζας 2, Τζέμης 2, Καραχάλιος 14 (1),Κοντός 12.

Απόλλων Σμύρνης (Οικονομάκης): Οικονομάκης 3, Νασόπουλος, Πρισκομάτης 9 (1), Δρόσος 2, Γεωργιάδης, Σίμος, Καραμπάς 11 (1), Κούρτης 3 (1), Πρόφκα 3, Οικονομόπουλος 27 (2), Ανδρεόπουλος 14, Μανταλβάνος 6 (1).

 

Ένωση Ιλίου - Αχαγιά ’82 65-57

Δεκάλεπτα: 15-14, 32-30, 47-45, 65-57

Διαιτητές: Μπανασάκης, Καρανικόλα Αλεξ.

Ένωση Ιλίου (Κτιστάκης): Βαϊδάκης 4 (1), Βαρσαμούλης 15, Μπέλλας Ο. 5 (1), Μπέλλας Ι. 3 (1), Σκαλωμένος 9, Μανταλβάνος 3, Μαγιντόμπε 12 (2), Φούντας 5 (1), Χαραλάμπους, Μπολάτογλου 7 (1), Τσιούμπλης , Πανουσόπουλος 2.

Αχαγιά ’82 (Λιόνας): Μοσχοβάκης 14 (1), Δουλγεράκης, Σταμόπουλος 4, Νικολάου 7, Γατσούλης 3 (1), Χρυσανθόπουλος, Χαμηλός 4 (1), Λαμπρόπουλος, Δαβάνης 10, Σέρμπος, Οικονομόπουλος 15 (3).

 

Καλαμάτα ’80 - Ολυμπιάδα Άσσου Λεχαίου 77-71

Δεκάλεπτα: 21-15, 40-33, 60-59, 77-71

Διαιτητές: Μαγκουνής, Τηγάνης

Καλαμάτα 1980 (Κορογώνας): Πέτρου, Παπαγεωργίου 7 (1), Μπάζιος 15 (1), Χατζής 3 (1), Κοντόπουλος 13 (1), Βούλγαρης 12, Αναγνωστόπουλος 11 (1), Μεντής 5 (1), Αρβανίτης 11.

Ολυμπιάδα (Παπαμιχαήλ): Κρασαδάκης 34 (2),Βασιλόπουλος 7, Γεώργαρης Αν. 3 (1) Λύκος 4, Δόσης, Λενάκος 19 (2), Τσάτσαρης, Πανούσης, Ντίλης, Γεώργαρης Απ. 2, Βασιλείου 2.

 

Βαθμολογία

1. Ένωση Ιλίου 4

2. Έσπερος ΑΟΠΑ 4

3. Γλαύκος 4

4. Μελίσσια 4

5. Οίαξ Ναυπλίου 3

6. Ν. Ιωνία 3

7. Κεραυνός Αιγαίου 3

8. Ακράτα 3

9. Καλαμάτα ’80 3

10. ΚΑΠ 3

11. Αχαγιά ’82 2

12. Απόλλων Σμύρνης 2

13. ΕΑΠ 2

 

 

2ος Όμιλος – 2η αγωνιστική

Αποτελέσματα

Ερμής Σχηματαρίου - Βούρειος 89-52

Λοκρός Αταλάντης - ΑΟΚ Χανιά 104-75

ΑΕΕ Παναγίτσας - ΟΦΗ 54-97

Άρης Νίκαιας - Έσπερος Καλλιθέας 78-84

Έσπερος Λαμίας - Πεντέλη 79-66

Άρης Πετρούπολης - Κρόνος Αγ. Δημητρίου 82-87 (71-71 κ.α.)

Ρεπό: Νίκη Αμαρουσίου

 

Φύλλα αγώνα

Άρης Πετρούπολης - Κρόνος Αγ. Δημητρίου 82-87 (71-71 κ.α.)

Δεκάλεπτα: 24-13, 41-32, 62-53, 71-71, 82-87

Διαιτητές: Παυλόπουλος, Καλαϊτζάκης

Άρης Πετρούπολης (Παπαδόπουλος, Κωνσταντακόπουλος): Μόκας 3, Βενιτουράκης 22(2), Χανιάς-Πανταζής 2, Κουλούρης 8(2), Λιακόπουλος 3(1), Μακρυγιάννης 1, Μπούτρης 7, Γιατράκος, Παντελιάδης 21(3), Θωμόπουλος 2, Μπελί 13, Χριστόπουλος.

Κρόνος Αγ. Δημητρίου (Παπαμάρκος): Ζαραιδώνης 12(1), Στραγανιώτης 27(5), Νάτσος 3, Ξιούρας 10(2), Χρονόπουλος 18(4), Κακαργιάς, Κόης 7(2), Κοσμετάτος 2, Σολωμός 4, Μαλτέζος 2, Πετράκος 2, Πουρνάρας.

 

AEE Παναγίτσας - ΟΦΗ 54-97

Δεκάλεπτα: 22-30, 37-49, 43-75, 54-97

Διαιτητές: Ορφανός, Λαζόγκα

Α.Ε.Ε. Παναγίτσας (Μιχαήλ): Σκεμπές 5, Καρβούνης 2, Καρυστινός, Τσάκος, Θεοδωράκος 14(1), Σπύρου 1, Κωνσταντίνου, Μπέλλος 2, Γκιζόγιαννης 23(1), Μαντζάκος 1, Δρακάκης 6, Χοτζάλι.

ΟΦΗ (Κόκκινος): Μητρόπαπας 12(1), Κριθινάκης 3(1), Μαϊστρέλης, Τσερκιτζόγλου 13(1), Καραλής 15(2), Καρλαύτης 5(1), Αγαπιάδης 19(2), Βασιλειάδης 17(1), Χρηστάκης 3, Σταράλης 2, Τσιλόγλου, Πάλλης 8.

 

Έσπερος Λαμίας - Πεντέλη 79-66

Δεκάλεπτα: 17-19, 30-35, 62-43, 79-66

Διαιτητές: Παργιανόπουλος, Δολγύρας

Έσπερος Λαμίας (Σοφογιάννης): Στογίλκοβιτς 6(2), Μπερτσμάς, Σέττος 7(1), Πάππος 3(1), Ρουμελιώτης 18(2), Παπαργυρόπουλος 10, Φύκας, Κουνάνος, Φούντας 5, Δαχρετζής 12(2), Κατράνας 18(2), Σκαρμούτσος.

Πεντέλη (Χαρτοματσίδης, Κιτσούλης): Παπανδρέου 4, Νάσσης, Γεωργακόπουλος 8, Λίτσο 16(2), Αποστολόπουλος 12(2), Πορτελάνος, Ντάλλης 2, Νιφόρας, Μουλάς 2, Μπίγκος 9(1), Σαλτουρίδης, Μαλούκος 13.

 

Ερμής Σχηματαρίου - ΒΑΟΛ 89-51

Δεκάλεπτα: 17-13, 38-27, 69-37, 89-51

Διαιτητές: Αργυρούδης, Αθανασόπουλος

Ερμής Σχηματαρίου (Τσαούσης): Ζίμπρας, Πανταζής 11(1), Θωμάς 12, Γκρινιάρης 8(1), Κολοβός 2, Κώνστας 15(5), Φλώτσιος 5, Κολώκας 4, Αγγελέτος 3(1), Τσιριμώκος 14(4), Γυφτονικολός 6, Σπηλιόπουλος 9(3).

ΒΑΟΛ (Γκουλίκας): Βούτας 1, Σαμιώτης, Ανδρουλάκης 9(3), Σουλίκας 2, Μπουμπάρης 10, Αγγελίδης 9, Καραφαντής 3, Τσουρής 4(1), Τροβάς 13(2).

 

Λοκρός Αταλάντης - ΑΟΚ Χανιά 104-75

Δεκάλεπτα: 36-20, 57-41, 84-52, 104-75

Διαιτητές: Πλιάκας, Αντωνιάδης

Λοκρός Αταλάντης (Ζαρονικόλας): Διαμαντής, Ρούζιος 11(1), Πολμάτης 6, Πουλατζάς, Νικολάου, Παναγιώτιδης 26(4), Κανακάρης 3 (1), Σάκοτα 18, Μάτος Ανδρ. 18(3), Μάτος Αγγ. 12(2), Ρετσίνας 5(1), Θεοδώρου 4.

ΑΟΚ Χανιά (Ροδάς): Σταθόπουλος 3(1), Παπαδάκης, Αλεξίου 3, Υφαντόπουλος 14(3), Σαράντης 10(2), Μπαγάκης, Πούρος, Σκαμνάκης 8, Κολαρετάκης 4, Αδοντάκης 8, Τασιούδης 16(2), Κοντογιάννης 9.

 

Άρης Νίκαιας - Έσπερος Καλλιθέας 78-84

Δεκάλεπτα: 15-21, 41-43, 61-60, 78-84

Διαιτητές: Ραχιώτης, Αυγερινός

Άρης Νικαίας (Ζερβουλάκος): Καρυπίδης 7, Στογιάνοβιτς 29(5), Κάννας 8, Κοροπούλης 14, Θαλασσινός 9, Κωνσταντίνου, Γαλίτης 2, Κόλλιας 7, Καπετάνιος 2, Δρίβας, Βλάμης.

Έσπερος Καλλιθέας (Γράψας): Αγγελόπουλος 13, Καραγιαννίδης 11, Χατζηκίδης 10, Καρλάφτης 14, Χαρούνι Ν. 4, Κατσούρης, Κρητικός, Βλασσόπουλος 8, Χαρούνι Κ. 20, Γραμματικός 2, Βάρσος, Πρόγκας 2.

 

Βαθμολογία

1. ΟΦΗ 4

2. Έσπερος Λαμίας 4

3. Ερμής Σχηματαρίου 3

4. Βούρειος ΑΟΛ Χίου 3

5. Πεντέλη 3

6. Λοκρός 3

7. Άρης Νίκαιας 3

8. Κρόνος Αγ. Δημητρίου 3

9. Νίκη Αμαρουσίου 2

10. Έσπερος Καλλιθέας 2

11. Άρης Πετρούπολης 2

12. ΑΟΚ Χανιά 2

13. Παναγίτσα 2

14. Ολυμπιάδα Α. Λ. 2

 

 

3ος Όμιλος - 2η αγωνιστική

Αποτελέσματα

Πρωτέας Γρεβενών - Νικόπολη Πρέβεζας 60-58

Ιωνικός - Φαίακας Κέρκυρας 69-75

Ζέφυρος - Φίλιππος Βέροιας 65-70

ΑΟΚ Βέροιας - Νίκη Βόλου 60-67

ΑΠΣ Πτολεμαΐδα - Ικαροι Τρικάλων 66-55

ΑΓΣ Ιωαννίνων - Εύαθλος Πολυκάστρου 103-69

Ρεπό: ΓΕ Αγρινίου

 

Φύλλα αγώνα

ΑΓΣ Ιωαννίνων - Εύαθλος Πολυκάστρου 103-69

Δεκάλεπτα: 26-23, 52-44, 70-54, 103-69

Διαιτητές: Κατωτικίδης, Ιορδανίδης

ΑΓΣ Ιωαννίνων (Τσουκανέλης): Γεωργίου 28 (2), Ζαμπέτης 3 (1), Μπαρτζώκης 11, Καλφαλίδης, Αντωνίου, Παπαγιάννης, Κάννης, Μάκης 29 (3), Παπανικολάου 6, Εξαρχόπουλος 13(3), Φίλιος 6 (1), Θώδης 7.

Εύαθλος Πολυκάστρου (Παπαδόπουλος): Παπαδόπουλος 13 (2), Ημερίδης 23 1), Ταπούτος, Μπινιάκου, Τασούδης, Τσινόπουλος 11, Τσελέκης 5, Σιδηρόπουλος 17 (2).

 

ΑΟΚ Βέροιας-Νίκη Βόλου 60-67

Δεκάλεπτα: : 14-12, 33-33, 49-51, 60-67

Διαιτητές: Αγραφιώτης Ιωάν., Κουκουλεκίδης

ΑΟΚ Βέροιας (Τούσας): Τρουμπούκης, Ουσουτζόγλου 2, Σισμάνης 1, Γκανάς, Βλάχος 23 (2), Μαυρίδης 14, Καπνάς, Βοργιατζίδης, Λέφας 3, Μπαρμπαρούσης, Χατζηλαμπρινός, Γιαννουζάκος 17 (2).

Νίκη Βόλου (Πρέκας): Διγενής 2, Παπαζήσης, Γεωργίου 2, Αναγνωστόπουλος 2, Καφάσης 2, Κουτίνας 18, Τσαβές 7, Βλήτσιος, Τσώλης 9 (1), Παπακώστας 21, Τοκατλίδης 4.

 

ΑΠΣ Πτολεμαΐδα-Ικαροι Τρικάλων 66-55

Δεκάλεπτα: 18-11, 32-26, 45-41, 66-55

Διαιτητές: Ελευθεριάδης, Εκίζογλου

ΑΠΣ Πτολεμαΐδα (Κυρατζής): Κλασίδης 16 (1), Σειντής , Καλομενίδης 13(2), Εσπερίδης , Αργυρόπουλος, Τσολάκης, Σαχπαζίδης 11(1), Πανίδης 3, Πουτούκης, Αθανασιάδης 8, Σαρής 15, Μαστροδημήτρης.

Ίκαροι Τρικάλων (Μητσιάδης): Μέξης 7, Φούντας Φ. 6 (2) , Γκότσης , Αργύρης Ν. 5 (1), Μπαρμπαρούσης 3, Χατζής , Τζούρβας 5 (1), Θανασάρας 2, Αργύρης Σ. 2 , Στάνκοβιτς 6, Φούντας Γ. 19, Θεοδώρου.

 

Ζέφυρος-Φίλιππος Βέροιας 65-70

Δεκάλεπτα: 21-22, 35-35, 54-51, 65-70

Διαιτητές : Τσουμαχίδης, Λελούδας

Ζέφυρος (Τσολάκης): Μυτιληναίος, Φυλακτός 5 (1), Αλεξανδρίδης 8 (1), Ματενίδης 8 (), Ουρκέρογλου 7 (1), Φαρμάκης, Καναράς, Μαυροματίδης 6, Τσιόγκας 15, Βασιλείου, Μυστιλιάδης 16 (3).

Φίλιππος Βέροιας (Γκίμας, Μπλατσιώτης) : Κοθράς 11 (1), Μόρας, Τσιαγκλάκανος 13 (2), Παραπούρας 14 (4), Σουτζόπουλος 24 (2), Καντάρκος 3, Τόκας Α, Ποταμόπουλος, Μαρκόπουλος 5 (1).

 

Πρωτέας Γρεβενών-Νικόπολη Πρέβεζας 60-58

Δεκάλεπτα: 15-11, 27-18, 47-36, 60-58

Διαιτητές: Δημάδης, Κατσικαρίδης

Πρωτέας Γρεβενών (Μουρουζίδης): Μαρκόπουλος 2, Τακίδης 2, Γράβας 2, Μιχαηλίδης 10 (2) Ρίγγκος 5 (1) Κλωνάρας 10 (1), Συλλάκος, Κώττας 7, Μπόζιαρης 6, Καλογεράτος 10 (3), Τζίμας 6, Χατζόβουλος.

Νικόπολη Πρέβεζας (Παπίρης): Βαγενάς 21 (2) Αργυρός 2, Τιτσιώνης 3 (1), Σταμούλης, Κακιούζης 7(1), Παπαμιχάηλ 2, Νίκας 16 (3), Μακρόπουλος 4 Μπάλας 3.

 

Ιωνικός-Φαίακας Κέρκυρας 65-71

Δεκάλεπτα: 9-22, 27 -41, 54 -57, 65-71

Διαιτητές: Παζόλης, Κοντογιάννης

Φαίακας Κέρκυρας (Κοντογιάννης): Ματενίδης 11, Νεδέλκος 3, Χατζόπουλος 20, Σπιτιέρης 7 (1), Μακρίδης 1, Περούλης Σ. 22, Περούλης Α, Μαγκανάς, Ούστογλου, Αγάθος, Βογιατζής 6, Στεργίου.

 

Βαθμολογία

1. Φαίακας Κέρκυρας 4

2. Φίλιππος Βέροιας 4

3. Νίκη Βόλου 4

4. Εύαθλος Πολυκάστρου 3

5. Πρωτέας Γρεβενών 3

6, ΑΓΣ Ιωαννίνων 3

7. Ικαροι Τρικάλων 3

8. ΓΕ Αγρινίου 2

9. ΑΟΚ Βέροιας 2

10. ΑΠΣ Πτολεμαΐδα 2

11. Ζέφυρος 2

12. Ιωνικός 2

13. Νικόπολη Πρέβεζας 1

*Νικόπολη Πρέβεζας και ΓΕ Αγρινίου έκαναν το ρεπό τους

 

 

4ος Όμιλος - 2η αγωνιστική

Αποτελέσματα

ΠΣ Ευκαρπίας - Κένταυρος Καλλικράτειας 90-67

ΜΕΝΤ - ΧΑΝΘ 81-79

Απόλλων Καλαμαριάς - Αστέρας Σίνδου 78-74 (71-71 κ.α.)

Ορφέας Νέου Σκοπού - ΑΟ Πολυγύρου 57-87

Μαντουλίδης - Μακεδονικός 59-77

Αίας Ευόσμου - Ελευθερούπολη 61-73

ΓΑΣ Κομοτηνή - ΑΕ Κομοτηνής 73-62

 

Φύλλα αγώνα

ΠΣ Ευκαρπίας-Κένταυρος Καλλικράτειας 90-67

Δεκάλεπτα: 24-13, 49-33, 71-47, 90-67

Διαιτητές: Παπαγεωργίου, Καλέσης

ΠΣ Ευκαρπίας (Νίκου): Ψετυγοκάς 3 (1), Πούλιος 3 (1), Κιούρκας 9 (2), Θεοδωρόπουλος 5, Γρηγοριάδης 5, Γαϊτανης 3 (1), Χολέβας 19 (3), Πρεδάρης 2, Κολώτσιος 26 (4), Κόκκουρας 4, Γκαβέζος 9 (1).

Κένταυρος Καλλικράτειας (Βλόστος): Σελεμενάκης 11, Φωτιάδης 6 (1), Γκόνος 12 (2), Πατίκας 3 (1), Παρασκευάς, Ρέμπελος 6(1), Δέτσικας 10, Δασκαλάκης 13 (3), Ζωγράφος 6.

 

ΓΑΣ Κομοτηνή-ΑΕ Κομοτηνής 73-62

Δεκάλεπτα: 21-15, 41-31, 57-45, 73-62

Διαιτητές: Ζαχαριάδης, Λάλλα

ΓΑΣ Κομοτηνή (Λεμονίδης): Σκεμπής 7, Αθανασίου 4 (1), Χατζηδημητρίου 12, Γιωτόπουλος 4 (1), Σιμάκης 9, Παλάσκας, Χαλίλ 9, Βελή 9, Λεχούδης 19 (2).

ΑΕ Κομοτηνής (Στοάκης, Τσαούς): Καραμανλής 1, Κυφωνίδης 15 (4), Καραμπίνης 9, Φωτακάκης, Μαγουλάς 4, Δάτσης 2, Κουτσοβασίλης 16 (1), Λυγογιάννης, Βαχαρίδης, Σπέντζος 11 (2), Θεοδωρίδης 4.

 

Αίας Ευόσμου-Ελευθερούπολη 61-73

Δεκάλεπτα: 21-23, 35-44, 53-57, 61-73

Διαιτητές: Ντόγκας, Χατζηκώστας

Αίας Ευόσμου (Γυμνόπουλος): Βαρδής 3 (1), Φωτόπουλος, Δοξάκης 14 (4), Μπαλιτζόπουλος 2, Νικολούδης 17, Μολαλάρι 3 (1), Νησιώτης 9, Γ. Σεκαδάκης, Νέσης 10 (2), Δ. Σεκαδάκης 3.

Ελευθερούπολη (Κ. Παπαδόπουλος): Στυλίδης 28 (2), Γαϊτανίδης 3, Μασάδης 1, Θεοδωράκος 10 (2), Μανάκας 6, Απαζίδης 5 (1), Ιωάννου 11 (2), Βοϊβατόπουλος 9.

 

Ορφέας Νέου Σκοπού-ΑΟ Πολυγύρου 57-87

Δεκάλεπτα: 20-30, 34-52, 44-68, 57-87

Διαιτητές: Πράττος, Τζιοπάνος

Ορφέας Ν. Σκοπού (Σίσκος): Κουτσιαντζής 9 (1), Παρίσης 11, Δροσινός 11 (1), Χατζής 7 (1), Γάτος 7, Σίμος 2, Χαβαλές 10, Φραντζέσκος, Ταΐρης, Θεοδωρόπουλος, Δρουμαλιάς, Καρακάσης.

Πολύγυρος (Χαλκιάς): Χατζηκυριακίδης 6, Πιπιλιάρης 21, Τσιούντος 9, Στεφανίδης 2, Παυλέας 10, Μπέγας 20 (4), Καραγιαννάκης 7, Νούκαρης 9 (1), Δήμητσας 3.

 

Μαντουλίδης-Μακεδονικός 59-77

Δεκάλεπτα: 15-25, 31-41, 43-59, 59-77

Διαιτητές: Τσοκόλης, Καρκαλέτσης Γ.

Μαντουλίδης (Ντολόπουλος): Ρόπουτης 3 (1), Μπέλος 2, Γκαντίδης 5, Γιαννακός 3 (1), Ρεφατλάρι 3 (1), Εύζωνας, Κουτουκξίδης 14 (2), Γραβάνης 11 (1), Καλόγηρος, Τσιριλάκης 7, Γκύζης 6, Νικολαϊδης 5 (1).

Μακεδονικός (Μύθου): Παπαγρηγορίου, Ντισλής 25 (2), Κουντουρατζόγλου 18 (1), Βούλγαρης, Μπαρζού 2, Χαλάτσης 7, Κομμάτας, Πηλακούτας 5 (1), Λυχριδάς, Κασούρας 16, Μαργαρίτης 4.

 

ΜΕΝΤ- ΧΑΝΘ 81-79

Δεκάλεπτα: 15-20, 36-41, 55-59, 81-79

Διαιτητές: Γαζέτας, Παπαδόπουλος Χ.

ΜΕΝΤ (Νομικός, Δασκαλάκης): Καλπαξίδης 15 (2), Παπαδόπουλος Π. 6 Μιχαηλίδης 21 (2), Μπουραζάνης, Καρανώτας 2, Παπαδόπουλος Αγ. 25 (3), Κάππος, Ακσεχέρογλου 2, Μπαγκτασαριάν, Γιαννούλης 10, Κούρκουλας, Βελέντζας.

ΧΑΝΘ (Παπαβασίλειου, Παναγιωτόπουλος): Παπαζούλης, Ζούντσας, Ακεψιμαϊδης 22 (4), Ελευθεριάδης, Ζιάκας 14 (1), Θωμαϊδης 10, Γεωργάκης 10, Πέτροβιτς 17 (3), Ζαμπάκης 2, Κωστίκας 4, Μακούλης, Ντούκας.

 

Απόλλων Καλαμαριάς-Αστέρας Σίνδου 78-74 (71-71 κ.α.)

Δεκάλεπτα: 12-19, 36-30, 51-47, 71-71(κ.α.), 78-74

Διαιτητές: Πετανίδου, Τσούλης

Απόλλων Καλαμαριάς (Γεωργιάδης): Χαρτόπουλος 7, Αποστόλου 16(2), Μυσιρλόγλου, Σταματέλος 9 (1), Κουκουλίδης 6, Μαχαιριανάκης 7, Σπυρόπουλος 5, Καλαμπόκης 2, Χατζίδης 6, Στυλιανίδης 20 (1).

Αστέρας Σίνδου (Μπαλογιάνης- Στυλιανίδης): Λεπτοκαρίδης 16 (1), Δουμάνης, Παπαπασχάλης 4 (1), Ιωαννίδης 14, Πετρίδης, Μπίλιος 14 (4), Γιαννόπουλος, Αγραφιώτης 6 (1), Ακριτίδης 9, Μυσίρογλου 1, Σπουργίτης 4, Ιατρίδης 6.

 

Βαθμολογία

1. Μακεδονικός 4

2. ΑΟ Πολυγύρου 4

3. ΓΑΣ Κομοτηνή 4

4. ΜΕΝΤ 4

5. Ελευθερούπολη 4

6. ΧΑΝΘ 3

7. ΠΣ Ευκαρπίας 3

8. Απόλλων Καλαμαριάς 3

9. ΑΕ Κομοτηνής 3

10. Αίας Ευόσμου 2

11. Αστέρας Σίνδου 2

12. Μαντουλίδης 2

13. Κένταυρος Καλλικράτειας 2

14. Ορφέας Νέου Σκοπού 2

 

Advertisement

Read 107 times Last modified on Monday, 23 October 2017 13:50
Rate this item
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.