30 Oct 2017

Τα αποτελέσματα της Γ Εθνικής

g ethniki

 

Τα αποτελέσματα, οι βαθμολογίες και τα φύλλα αγώνα των ομίλων της Γ΄ Εθνικής Ανδρών έχουν ως εξής:

 

 

  Advertisement

 

1ος Όμιλος – 3η αγωνιστική

Αποτελέσματα

Οίαξ Ναυπλίου – ΚΑΠ 64-52
Ν. Ιωνία – Ακράτα 80-79
ΕΑ Πατρών – Εσπερος ΑΟΠΑ 50-61
Κεραυνός Αιγίου- ΚΑΟ Μελισσίων 79-82
Απόλλων Σμύρνης – Ένωση Ιλίου 64-75
Αχαγιά ‘82 – Ολυμπιάδα Άσσου Λεχαίου 104-57
Καλαμάτα ‘80 – Γλαύκος 47-84

 

Φύλλα αγώνα

Οίαξ Ναυπλίου – ΚΑΠ 64-52
Δεκάλεπτα: 14-10, 30-34, 51-45, 64-52
Διαιτητές: Καμήτσος, Λεκατσάς
Οίαξ Ναυπλίου (Νώντας): Ραζής 3, Μπούσι 9, Μπουρής 2, Πελεκάνος 11, Παπαντωνίου 14, Τσούχλης, Γεωργιάδης, Φρουσκλιάς 12, Ευστρατίου , Μπουρτζουκλής 9, Ψάλτου 4.
ΚΑΠ (Ταυρόπουλος): Ίβκοβιτς, Ανδρικόπουλος, Κορρές 3, Ετζιάκα, Καρακατσάνης, Ζαχαράκης 5, Πρίτσος 7, Ροδόστογλου 10, Παπουλίδης 13, Ρουμελιώτης 4, Θεοδωράκης, Τζίμης 10.

Ν. Ιωνία – Ακράτα 80-79
Δεκάλεπτα: 21-17, 31-35, 51-49, 68-68, 80-79 (παρ.)
Διαιτητές: Χατζημάρκος, Καρανικόλα Αλεξ. 
Ν. Ιωνία (Δαμιανίδης): Καρτέρης 14 (2), Καραθανασόπουλος Αθ. 17 (5), Ηλιόπουλος 2, Καραθανασόπουλος Αλ., Γεωργίου Φ. 2, Μαυρίδης 4, Λαμπρόπουλος, Λίτσιος 15, Σιούτης 6 (1), Κανελλόπουλος 2, Καλασούντας 2, Γεωργίου Γ. 16 (1).
Ακράτα (Ζωντός): Παπαδάκης 11 (2), Κατωπόδης 4, Θανόπουλος 17 (3), Καλεμτζάκης, Τσότσος 18, Οικονομόπουλος , Μαλλής 2, Λυμπέρης 13 (3), Βεσκούκης 14 (1).

 

ΕΑ Πατρών – Εσπερος ΑΟΠΑ 50-61
Δεκάλεπτα: 11-18, 28-35, 38-45, 50-61
Διαιτητές: Πολυχρόνης, Τηγάνης
ΕΑΠ (Δεράος): Σαρίκας 18 (1), Δούρος 5 (1), Κυριακίδης, Καλπακής 2, Φωτιάδης 2, Καραϊσκάκης 12, Καδής, Παπαδόπουλος 6, Κάντας 5 (1), Τσουλέας, Χουλιάρας
Έσπερος ΑΟΠΑ (Γκοργκόλης): Γιαλελής, Φραντζής 4, Τσιακμάς 5 (1), Λαμπρόπουλος 9 (1), Ροκανάς 2, Ζαφείρης 19 (5), Βύρλας 2, Σκόνδρας 11 (1), Αγγελόπουλος 3 (1), Παπανικολόπουλος 6 (1).

 

Κεραυνός Αιγίου- ΚΑΟ Μελισσίων 79-82
Δεκάλεπτα: 20-25, 36-41, 58-63, 79-82
Διαιτητές: Μαγκαφάς, Τσιμπούρης
Κεραυνός Αιγίου (Αρβανίτης):Αναστασόπουλος 2, Χριστοδουλόπουλος 2, Μίχος 2, Φωτίου 2, Ζυγάς, Μαναβόπουλος 14, Σκλάβος 13 (2), Γκόβας 17 (2), Γκιζογιάννης 27 (1).
ΚΑΟ Μελισσίων (Σταϊκόπουλος): Κύριος 8, Τζωρτζόπουλος 8 (1), Πανταζής, Βαρθακοκοίλης 9 (3), Βούλγαρης 9 (2), Κοντός 9 (1), Κυπαρίσης, Ζήρος 3 (1), Καλογερόπουλος 14 (4), Παλλαντζάς 7 (1), Καραχάλιος 6, Τζέμης 9.

 

Απόλλων Σμύρνης-Ένωση Ιλίου 64-75
Δεκάλεπτα: 19-19, 27-35, 40-55, 64-75
Διαιτητές: Κονταράτος, Παπαδόπουλος
Απόλλων (Οικονομάκης): Οικονομάκης , Νασόπουλος, Πρισκομάτης 9 (1), Δρόσος , Γεωργιάδης 5 (1), Σίμος 2, Καραμπάς 14 (2), Κούρτης 9 (3), Πρόφκα, Οικονομόπουλος 13 (3), Ανδρεόπουλος 8, Μανταλβάνος 4.
Ένωση Ιλίου (Κτιστάκης): Βαιδάκης 11 (1), Μπέλλας Ι. 8 (1), Σκαλωμένος 7, Φούντας 13(1), Πανουσόπουλος 2, Μπολάτογλου 7 , Μαγιντόμπε 12(2), Μπέλλας Ο. 10(1), Χαραλάμπους 1, Μανταλβάνος 8, Βαρσαμούλης 9.

 

Αχαγιά ‘82 – Ολυμπιάδα Άσσου Λεχαίου 104-57
Δεκάλεπτα: 26-9, 50-28, 82-44, 104-57
Διαιτητές: Ασημακάκη, Σταθόπουλος
Αχαγιά ’82 (Λιόνας): Μοσχοβάκης 27 (5), Βανδώρος, Σταμόπουλος 2, Δουλγεράκης 2, Οικονομόπουλος 18 (4), Γατσούλης 12 (4), Χρυσανθόπουλος 5 (1), Χαμηλός 5 (1), Λαμπρόπουλος 2, Δαβάνης 23, Σέρμπος 3 (1), Τσομάνι 5 (1).
Ολυμπιάδα (Παπαμιχαήλ): Βασιλόπουλος 17 (3), Δόσης 4, Τσατσαρής, Κρασαδάκης 14, Πετρίδης, Δενάκος 10, Ηλίου, Βασιλείου, Ντιλής 2, Ραπανάκης 3, Γεώργαρης Απ. 2, Γεώργαρης Αν. 5.

 

Καλαμάτα ‘80 – Γλαύκος 47-84

Δεκάλεπτα: 9-17, 14-42, 36-67, 47-84

Διαιτητές: Ορφανός Ιορ., Δαβιδέλης

Καλαμάτα 1980 (Κορογώνας): Πέτρου, Πατικόπουλος, Φραγκέας, Παπαγεωργίου 6, Μπάζιος 19 (1), Χατζής 4 (1), Κοντόπουλος 10 (2), Βούλγαρης, Αναγνωστόπουλος 2, Μέντης, Κατσαρέας,  Αρβανίτης 4.

Γλαύκος (Βουρνάς): Νιφόρας 15 (1), Χονδρογιάννης 8, Εφέπουλος 2, Λαμπρόπουλος 19 (4), Δίπλαρος 2, Σακελλαρόπουλος 11 (3), Κάλλης 9 (2), Πελεκούδας 10, Τσεκλένης 5 (1), Σταυράκης 3 (1).

 

Βαθμολογία

1. Ένωση Ιλίου 6

2. Γλαύκος 6

3. Έσπερος ΑΟΠΑ 6

4. Μελίσσια 6

5. Οίαξ Ναυπλίου 5

6. Ν. Ιωνία 5

7. Αχαγιά ’82  4 

8. Ακράτα 4

9. ΚΑΠ 4

10. Κεραυνός Αιγίου 4

11. Καλαμάτα ’80    4

12. Απόλλων Σμύρνης 3

13. ΕΑΠ 3

14. Ολυμπιάδα Α. Λ. 3

 

2ος Όμιλος - 3η αγωνιστική

Αποτελέσματα

ΠΟΚ Έσπερος - ΑΣ Λοκρός 78-83

ΑΟΚ Χανιά - Ερμής Σχηματαρίου 78-82 (71-71 κ.α.)

Βούρειος ΑΟΛ Χίου - Έσπερος Λαμίας 79-77 (67-67 κ.α.)

Πεντέλη - Άρης Πετρούπολης 88-80

Κρόνος Αγ. Δημητρίου - ΑΕΕ Παναγίτσας 79-62

ΟΦΗ - Νίκη Αμαρουσίου 73-48

Ρεπό: Άρης Νικαίας

 

Φύλλα αγώνα

ΠΟΚ Έσπερος - ΑΣ Λοκρός 78-83

Δεκάλεπτα: 22-24, 48-42, 62-62, 78-83

Διαιτητές: Λογοθέτης, Μαρίγλη

ΠΟΚ Έσπερος (Μάντζαρης): Αγγελόπουλος 11(3), Καραγιαννίδης 1, Χατζηκίδης, Καρλάφτης 8(2), Χαρούνι Ν. 10, Κατσούρης 1, Κρητικός, Βλασσόπουλος 12(2), Χαρούνι Κ. 11, Καράμπελας 6(2), Βάρσος 9(1), Πρόγκας 9.

Λοκρός Αταλάντης (Ζαρονικόλας): Διαμαντής 5, Ρούζιος 7, Πολμάτης 5, Πουλατζάς, Νικολάου, Παναγιώτιδης 16(4), Κανακάρης, Σάκοτα 24, Μάτος Ανδρ. 19(2), Μάτος Αγγ., Ρετσινάς 7, Θεοδώρου.

 

Πεντέλη - Άρης Πετρούπολης 88-80

Δεκάλεπτα: 24-18, 48-33, 65-48, 88-80

Διαιτητές: Φασόλης, Τεφτίκης

Πεντέλη (Χαρτοματσίδης): Παπανδρέου 9(2), Νιφόρας 4(1), Γεωργακόπουλος 11(1), Λίτσος 20(1), Αποστολόπουλος 3(1), Πορτελάνος 3(1), Ντάλλης, Κωνσταντάκος, Μουλάς 7, Μπίγγος 7, Μαλούκος 24.

Άρης Πετρούπολης (Παπαδόπουλος): Μόκας 2,Βενιτουρακης 9(1), Χάνιας-Πανταζής 1, Κουλούρης 5(1), Λιακόπουλος 6(2), Μακρυγιάννης 10(2), Μπούτρης 11, Παντελιάδης 13, Καράμπελας 4, Μπέλι 9, Χριστόπουλος.

 

Κρόνος Αγ. Δημητρίου - ΑΕΕ Παναγίτσας 79-62

Δεκάλεπτα: 18-19, 45-32, 67-46, 79-62

Διαιτητές: Κιουλάφας, Μπακετέα

ΓΣ Κρόνος Αγ. Δημητρίου (Παπαμάρκος): Ζαραιδώνης 16(1), Στραγανιώτης 7(1), Νάτσος 2, Ξιούρας 14(4), Χρονόπουλος 4(1), Κακαργιάς, Κόης 5(1), Κοσμετάτος 8(2), Σολωμός 23, Μαλτέζος, Πετράκος, Πουρνάρας.  

ΑΕΕ Παναγίτσας (Μιχαήλ): Σκεμπές 6, Καρβούνης, Αδαμόπουλος 2, Θεοδωράκος 17(3), Μουντρίχας, Κωνσταντίνου 3(1), Μπέλλος, Γκιζόγιαννης 19(1), Χοτζάλι 2, Δρακάκης 5, Σβορώνος 8(2).

 

Βούρειος ΑΟΛ Χίου - Έσπερος Λαμίας 79-77

Δεκάλεπτα:19-20, 35-34, 53-54, 67-67, 79-77 (παρ.)

Διαιτητές: Χρηστίδης, Σιδερής

ΒΑΟΛ Χίου (Βούλικας, Συμιακάκης): Τσουρής 18(2), Σουλίκας 9, Αγγελίδης 18(1), Τροβάς 13(3). Νακόπουλος 2, Ανδρουλάκης 4, Σαμιώτης 3(1), Μπουμπάρης 7, Κωσταντινάκος Π 5(1), Κωσταντινάκος Δ, Καραφαντής, Βούτας.

Έσπερος Λαμίας (Τσουκαλαδέλης, Σοφογιάννης): Στογιακοβίτς 3(1), Μπερτσιμάς , Σέττος, Πάππος 9(1), Ρουμελιώτης 28(7), Φύκας, Παπαργυρόπουλος 14, Δαχρεντζής 11(1), Κατράνας 12(2), Παπανικολάου.

 

ΟΦΗ - Νίκη Αμαρουσίου 73-48

Δεκάλεπτα: 26-13, 44-28, 59-41, 73-48

Διαιτητές: Μακρόπουλος, Ελ Ανύ

ΟΦΗ (Κόκκινος): Μητρόπαπας 2, Κριθινάκης 5(1), Μαϊστρέλης 9(3), Τσερκιτζόγλου 7(1), Καραλής 21, Καρλάφτης 5(1), Αγαπιάδης 27(1), Βασιλειάδης 9(1), Βλαχάκης, Πάλλης  4.

Νίκη Αμαρουσίου (Τσακίρης): Σιδέρης, Δανάς 9, Μιχαλάκης 5, Σταμάτης 2, Κοντογιάννης 11(1), Κυπριτζόγλου 10, Αρναουτάκης 4, Πολυμενάκος 1, Κουκάκης 2, Ευαγγελούλης, Κανύχης, Ντέντας 4.

 

ΑΟΚ Χανιά - Ερμής Σχηματαρίου 78-82 (71-71 κ.α.)

Δεκάλεπτα: 20-20, 35-33, 54-57, 71-71, 78-82 (παρ.)

Διαιτητές: Λύρας, Τζίμης

ΑΟΚ Χανιά (Ροδάς): Σταθόπουλος, Κουτσαβδής, Αλεξίου 13(3), Υφαντόπουλος, Σαράντης 13(3), Μπαγάκης 14(4), Πούρος 3, Σκαμνάκης 6, Κολαρετάκης, Αδοντάκης 6, Τασιούδης 19(2), Κοντογιάννης 4.

Ερμής Σχηματαρίου (Τσαούσης): Ζήμπρας, Πανταζής 8(1), Θωμάς 17(3), Γκρινιάρης 2, Κολοβός 14(4), Κώνστας 4, Φλώτσιος 4, Σπηλιόπουλος, 4(1), Αγγελάτος 4, Τσιριμώκος 3(1), Γυφτονικόλος 11, Μαρμαρινός 5.

 

Βαθμολογία

1. ΟΦΗ 6

2. Βούρειος ΑΟΛ Χίου 5

3. Ερμής Σχηματαρίου 5

4. Έσπερος Λαμίας 5

5. Πεντέλη 5

6. Λοκρός 5

7. Κρόνος Αγ. Δημητρίου 5

8. Άρης Νίκαιας 3

9. Νίκη Αμαρουσίου 3

10. Έσπερος Καλλιθέας 3

11. Άρης Πετρούπολης 3

12. ΑΟΚ Χανιά 3

13. Παναγίτσα 3

 

3ος Όμιλος – 3η αγωνιστική

Αποτελέσματα

Νικόπολη Πρέβεζας – Ιωνικός 71-57

Φαίακας Κέρκυρας – Ζέφυρος  76-71

Φίλιππος Βέροιας – ΑΟΚ Βέροιας  67-73

Νίκη Βόλου – ΑΠΣ Πτολεμαΐδα  94-71

Ικαροι Τρικάλων – ΑΓΣ Ιωαννίνων 53-79

Εύαθλος Πολυκάστρου– ΓΕ Αγρινίου  79-59

Ρεπό: Πρωτέας Γρεβενών

 

Φύλλα αγώνα

Φίλιππος Βέροιας – ΑΟΚ Βέροιας 67-73

Δεκάλεπτα: 23-14, 40-30, 54-42, 67-73

Διαιτητές: Παπαδόπουλος Χ., Τζιοπάνος Γ.

Φίλιππος Βέροιας (Γκίμας, Μπλατσιώτης) : Κοθράς 20 (2), Μόρας 8, Τσιαγκλάκανος 4 (1), Παραπούρας 8(1), Σουτζόπουλος 19, Μαρκόπουλος 7 (2), Καβαργύρης 1.

ΑΟΚ Βέροιας (Τούσας): Τρουμπούκης 8, Ουσουτζόγλου 3 (1), Σισμάνης 6, Γκανάς 6 (2), Βλάχος 11 (1), Μαυρίδης 19 (1), Γιαννόπουλος 6, Καπνάς, Λέφας 8, Χατζηλαμπρινός, Γιαννουζάκος 6.

 

Νικόπολη Πρέβεζας – Ιωνικός 71-57

Δεκάλεπτα: 23-5, 39-26, 54-43, 71-57

Διαιτητές: Καρακώστας, Λέλουδας

Νικόπολη Πρέβεζας  (Παπίρης): Βαγενάς 10, Αργυρός, Σουλιώτης, Τσιτσώνης 6, Σταμούλης 3, Κακιούζης 13, Παπαμιχαήλ 5, Γεωργάκης, Νίκας 4, Μακρόπουλος 10, Μπάλλας 20.

Ιωνικός (Πετρόπουλος): Μητακίδης, Παουλεάνου 4, Ιγγλέζος, Γεωργιάδης 10, Κούτε 4, Μαδεμλής 8, Βαρίτης 13, Χαρίστος, Δελής, Γιαννούλης 4, Σιδηροηλίας 4, Αναστασιάδης 10.

 

Νίκη Βόλου – ΑΠΣ Πτολεμαϊδα 94-71

Δεκάλεπτα: 20–19, 47–40, 66–58, 94–71

Διαιτητές: Μελανίδης, Ντόγκας

Νίκη Βόλου (Πρέκας – Τύμπας): Διγενής 7 (2), Παπαζήσης 2, Αναγνωστόπουλος 15 (3), Κουτίνας 16 (1), Τσεβές 8, Βλήτσιος 2, Τσώλης 24, Παπακώστας 21 (2), Καφάσης, Λωρίτης, Τοκατλίδης.

ΑΠΣ Πτολεμαϊδα (Κυρατζής): Κλασίδης 13 (3), Σειντής 2, Καλομενίδης 5 (1), Μαστροδημήτρης 2, Αργυρόπουλος 1, Τσολάκης 3 (1), Σαχπατζίδης 9 (2), Πανίδης 6, Πουτούκης 3, Αθανασιάδης 2, Σαρρής 23 (2).

 

Εύαθλος Πολυκάστρου– ΓΕ Αγρινίου  79-59

Δεκάλεπτα: 25-13, 40-37, 58-50, 79-59

Διαιτητές: Τσουμαχίδης, Δολγύρας

Εύαθλος Πολυκάστρου(Παπαδόπουλος): Παπαδόπουλος 3(1), Ημερίδης 25(3), Ταπούτος, Μπινιάκος 3(1), Γουβγιανάκης, Τσινόπουλος 9(1), Τσελέκης 12, Σιδηρόπουλος 10(2), Γουγουλάκης 2, Κουτούλας 10(2)

ΓΕ Αγρινίου(Φαράντος): Βακουφτσής, Αυφαντόπουλος, Λιοκαυτος, Σταμουλάκης 10(1), Μπαρούχας 13(3), Βίτσας, Μπόσμος 12, Βασιλείου 2, Τσώλος 2, Βούλγαρης, Δάρλας 10(2), Μπεκατώρος 10(1).

 

Φαίακας Κέρκυρας – Ζέφυρος 76-71

Δεκάλεπτα: 19-21, 31-37, 57-47, 76-71

Διαιτητές: Κατωτικίδης, Παπανικολάου

Φαίακας Κέρκυρας  (Κονοτιγάννης) Ματενίδης Ορ. 6, Δέλκος 10, Χατζόπουλος 14, Σπιντιέρης 15 (3), Μακρίδης 5 (1), Περούλης Σ. 26, Περούλης Α., Μαγγνάς, Βογιατζής Δ. Ζέφυρος (Τσολάκης): Μυτηλιναίος 1, Φύλακτος 7, Αλεξανδρίδης 5, Ματενίδης Α. 12, Τσιόγκας 13, Μυστηλιάδης 4, Ουρκέρογλου 9, Φαρμάκης 2, Καναράς 18 (4).

 

Ικαροι Τρικάλων – ΑΓΣ Ιωαννίνων 53-79

Δεκάλεπτα: 7 -21, 19-40, 27-60, 53-79

Διαιτητές: Λουλουδιάδης, Καρκαλέτσης

Ικαροι Τρικάλων: Φούντας Γ 18, Φούντας Φ 7, Θανασσάρας,Αργύρης Ν 14, Αργύρης Σ 2, Χατζής 2, Ντούρβας 5, Μπαρμπαρούσης, Θεοδώρου2, Κορδέας 2, Στάνκοβιτς 3.

ΑΓΣ Ιωαννίνων  (Κοντογιάννης): Γεωργίου 11, Ζαμπέτης 6, Μπαρτζώκας 17, Κάννης 1, Αντωνίου 2, Παπαγιάννης,Βάτσιος,Μάκης 8, Παπανικολάου ,Φίλιος, Εξαρχόπουλος 23, Θώδης 11.

 

Βαθμολογία

1. Νίκη Βόλου 6

2. Φαίακας Κέρκυρας  6

3. ΑΓΣ Ιωαννίνων  5    

4. Φίλιππος Βέροιας  5    

5. Εύαθλος Πολυκάστρου 5

6. ΑΟΚ Βέροιας 4      

7. ΑΠΣ Πτολεμαΐδα 4

8. Ικαροι Τρικάλων  4

9. Νικόπολη Πρέβεζας  3

10. ΓΕ Αγρινίου 3           

11. Πρωτέας Γρεβενών 3

12. Ζέφυρος 3

13. Ιωνικός 3             

*Πρωτέας Γρεβενών, Νικόπολη Πρέβεζας και ΓΕ Αγρινίου έκαναν το ρεπό τους.

 

4ος Όμιλος - 3η αγωνιστική

Αποτελέσματα

Κένταυρος Καλλικράτειας-ΜΕΝΤ 67-81

ΧΑΝΘ-Απόλλων Καλαμαριάς 84-63

Αστέρας Σίνδου-Ορφέας Νέου Σκοπού  87-50

ΑΟ Πολυγύρου-Μαντουλίδης  90-72

Μακεδονικός-Αίας Ευόσμου 84-69

Ελευθερούπολη-ΑΕ Κομοτηνής 80-66

ΓΑΣ Κομοτηνή-ΠΣ Ευκαρπίας 56-62

 

Φύλλα αγώνα

ΑΟ Πολυγύρου-Μαντουλίδης 90-72

Δεκάλεπτα: 21-19, 47-41, 66-61, 90-72

Διαιτητές: Παπαγεωργίου, Καλέσης

ΑΟ Πολυγύρου (Χαλκιάς): Χατζηκυριακίδης 2, Πιπιλιάρης 23, Τσιούντος 18 (1), Παυλέας 11, Πέγος 2, Καραγιαννάκης 12, Νουκάρης 14 (2), Αποστολίδης 8, Στεφανίδης.

Μαντουλίδης (Ντολόπουλος): Νικολαϊδης, Ρόπουτης 14 (2), Καλόγερος, Τσιριλάκης 8, Μπέλλος 3(1), Καντίδης 10, Γιαννάκος 8 (1), Ρεφατλάρι , Εύζωνας 6, Κουτουκτσίδης 10 (1), Γκίζης 13 (1), Γάκης.

 

ΓΑΣ Κομοτηνή-ΠΣ Ευκαρπίας 56-62

Δεκάλεπτα: 10-12, 23-29, 37-39, 56-62

Διαιτητές: Εκίζογλου, Λαδάς

ΓΑΣ Κομοτηνή (Λεμονίδης): Σαββίδης, Σκεπμπή 11 (1), Αθανασίου , Λεχούδης 14(1), Χατζηδημητρίου 3, Γιωτόπουλος 7 (1), Σιμάκης 10 (1), Πασαλίδης 2, Παλάσκας, Μπίτατζης, Χαλίλ 9.

ΠΣ Ευκαρπίας (Νίκου): Ψευτογκάς 5, Κιούρκας 20(4), Θεοδωρόπουλος 6, Γρηγοριάδης 6, Γαϊτάνης 3(1), Χολέβας 13, Πρεζάρης 2, Κολώτσιος 3(1), Γκαβέζος 2, Κόκουρας 2.

 

Ελευθερούπολη-ΑΕ Κομοτηνής 80-66

Δεκάλεπτα: 28-14, 47-29, 64-51, 80-66

Διαιτητές: Φουτζήλας, Σελεβός

Ελευθερούπολη (Παπαδόπουλος): Παπαγεωργίου, Κωνσταντάρας, Στυλίδης 14 (1), Γαϊτανίδης 2, Μασάδης 6 (1), Κουκουλίδης, Θεοδωράκος 17 (4), Μανάκας 5 (1), Απαζίδης 2, Ιωάννου 9 (1), Λογοθέτης, Βοϊβατόπουλος 25.

ΑΕ Κομοτηνής (Στοάκης): Καραμανλής, Παπαδόπουλος, Καραμπίνης 13 (2), Θεοδωρίδης 2, Δάτσης 11 (1), Κουτσοβασίλης 13 (3), Χρήστου, Λαγογιάννης 1, Βαχαρίδης 4, Σπέντζος 10 (3), Κυφωνίδης 12 (1).

 

Μακεδονικός-Αίας Ευόσμου 84-69

Δεκάλεπτα: 24-21, 44-38, 62-49, 84-69

Διαιτητές: Αγραφιώτης Ιωάν., Παπαθανασίου

Μακεδονικός (Μύθου): Παπαγρηγορίου, Κοντσές 6, Ντισλής 8 (1), Κουτουραντζόγλου 7 (1), Βούλγαρης 4, Μπαρζού 7(1), Χαλάτσης 26(5), Κομμάτας , Πηλακούτας 13 (2), Λυχριδάς, Κασούρας 11, Μαργαρίτης 2.

Αίας Ευόσμου (Κόρκας, Γυμνόπουλος): Βαρδής 9 (3), Φωτόπουλος, Δοξάκης 8 (2), Μπαρτζόπουλος 5, Νικολούδης 20 (3), Μαλολάρι 6, Τσαούσης, Νησιώτης 7 (1), Σεκαδάκης Γ 2, Νέσης 2, Δυσσέλης, Σεκαδάκης Δ 6.

 

Αστέρας Σίνδου-Ορφέας Νέου Σκοπού 87-50

Δεκάλεπτα:  16-12, 39-26, 67-40, 87-50

Διαιτητές: Σαρακενίδης, Χατζημπαλίδης

Αστέρας Σίνδου (Μπαλογιάννης): Λεπτοκαρύδης 17(3), Ζαγορίτης 3(1), Παπαπασχάλης 5, Ιωαννίδης 4, Πετρίδης 3(1), Μπίλλιος 11(3), Γιαννόπουλος, Αγραφιώτης 16(4), Ακριτίδης 5, Μυσιρλογλου 6(1), Σπουργίτης 6, Ιατρίδης 11. 

Ορφέας Νέου Σκοπού (Σίσκος): Κουτσιαντζής 4 (1), Παρίσης 13 (1), Δροσινός 9 (2), Χατζής 11 (2), Θεοδωρόπουλος, Καρακάσης, Γάτος 7, Γκανόγλου, Σίμος 2, Χαβαλές, Ταΐρης, Φραντζέσκος 4.

 

Κένταυρος Καλλικράτειας-ΜΕΝΤ 67-81

Δεκάλεπτα: 14-17, 23-36, 46-62, 67-81

Διαιτητές: Μπακάλης, Ζαχαριάδης

Κένταυρος Καλλικράτειας (Βλόστος): Σελεμενάκης 15, Θαλασσινός Αθ., Φωτιάδης 10(2), Γκόνος, Πατίκας 10(2), Παρασκευάς 10(1), Ρέμπελος 4, Δέτσικας 7, Δασκαλάκης 7, Ζωγράφος 4, Κωνσταντινίδης, Θαλασσινός Κ.

ΜΕΝΤ(Νομικός-Δασκαλάκης): Καλπαξίδης 8, Παπαδόπουλος Π. 15, Μιχαηλίδης 12(1), Μπουραζάνης, Καρανώτας 10(1), Παπαδόπουλος Α. 12(1), Κάππος 6, Ακσεχέρογλου 5(1), Μπαγκντασαριάν 2, Γιαννούλης 9, Κούρκουλας, Βελέντζας 2.

 

Βαθμολογία

1. Μακεδονικός 6

2. ΑΟ Πολυγύρου 6

3. ΜΕΝΤ 6

4. Ελευθερούπολη 6

5. ΧΑΝΘ  5   

6. ΓΑΣ Κομοτηνή  5

7. ΠΣ Ευκαρπίας  5

8. Αστέρας Σίνδου 4

9. Απόλλων Καλαμαριάς 4

10. ΑΕ Κομοτηνής  4

11. Αίας Ευόσμου  3

12. Μαντουλίδης  3

13. Κένταυρος Καλλικράτειας  3

14. Ορφέας Νέου Σκοπού 3

 

Advertisement

Read 124 times Last modified on Tuesday, 07 November 2017 12:03
Rate this item
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.