09 Oct 2017

apotelesmata g ethniki

 

Με λευκή ισοπαλία τελείωσε το ντέρμπι Ιωνικός-Εθνικός, τον πρώτο του βαθμό πήρε ο Ηρακλής, ενώ τις πρώτες τους νίκες έκαναν Ολυμπιακός Βόλου και Νίκη Βόλου.

 

  Advertisement

 

Αναλυτικά τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες των 8 ομίλων:


1ος όμιλος

Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου- ΑΕ Διδυμοτείχου 1-1

Απόλλων Παραλιμνίου- ΑΟ Καβάλας 2-0

Άρης Αβάτου- Ελπίδα Σκουτάρεως 1-1

Νέστος Χρυσούπολης- Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής 2-0

Αετός Ορφανού- Ορφέας Puma Ξάνθης 1-1

Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου- Δόξα Προσκυνητών 1-2


Βαθμολογία ομίλου

1. Απόλλων Παραλιμνίου 6 (7-0)

2. ΑΕ Διδυμοτείχου 4 (2-1)

3. Ελπίς Σκουτάρεως 4 (3-1)

4. Ορφέας Puma Ξάνθης 4 (3-2)

5. Δόξα Προσκυνητών 3 (3-3)

6. Καβάλα ΑΟ 3 (3-3)

7.Νέστος Χρυσούπολης 3 (2-1)

8.Αετός Ορφανού 2 (3-3)

9.Άρης Αβάτου 1 (2-4)

10.Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου 1 (1-6)

11.Μ. Αλέξανδρος Καρπερής 1 (2-4)

12.Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου 0 (1-4)


2ος όμιλος

Κιλκισιακός- Άρης Παλαιοχωρίου 0-0

ΑΠΕ Λαγκαδά- Καρίτσας 4-0

Ηρακλής- Αγροτικός Αστέρας 0-0

Καμπανιακός- Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας 0-1

ΑΣΦ Αλεξάνδρεια- Εδεσσαϊκός 0-1

Πιερικός- Μακεδονικός Νεάπολης 1-1

Αλμωπός Αριδαίας - Νάουσα 3-1

Ρεπό: Καρδίας

 

Βαθμολογία ομίλου

1. Αλμωπός Αριδαίας 6 (6-2)

2. Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας 6 (2-0)

3. Α.Π.Ε. Λαγκαδά 4 (6-2)

4. Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου 4 (3-2)

5. Πιερικός 4 (3-2)

6. Εδεσσαϊκός 4 (3-2)

7. Άρης Παλαιοχωρίου 4 (1-0)

8. Καρίτσα 3 (2-4)

9. Κιλκισιακός 1 (0-0)

10. Ηρακλής 1908 1(0-2)

11. Μακεδονικός 1 (2-4)

12. Καρδίας 0 (1-2)

13. Καμπανιακός 0 (2-4)

14. Φίλιππος Αλεξάνδρειας 0 (0-2)

15. Νάουσα 0 (1-4)


3ος όμιλος

Εθνικός Φιλιππιάδας- ΑΕΠ Καραγιαννίων 0-1

Αστέρας Παραποτάμου- Πανλευκάδιος 0-0

Σκουφάς Κομποτίου- Μακεδονικός Φούφα 0-0

Νέος Αμφίλοχος- ΑΕ Λευκίμμης 1-2

Τηλυκράτης- Θεσπρωτός 1-0

Ερμής Αμυνταίου- Δόξα Κρανούλας 1-1

Ρεπό: Καστοριά

 

Βαθμολογία ομίλου

1. Τηλυκράτης Λευκάδας 6 (3-0)

2. Α.Ε.Π. Καραγιαννίων 6 (3-1)

3. Μακεδονικός Φούφας 4 (2-1)

4. Λευκίμμη 4 (2-1)

5. Ερμής Αμυνταίου 4 (2-1)

6. Σκουφάς Κομποτίου 2 (1-1)

7. Πανλευκάδιος 2 (1-1)

8. Θεσπρωτός 1 (0-1)

9. Αστέρας Παραποτάμου 1 (1-2)

10. Δόξα Κρανούλας 1 (1-3)

11. Καστοριά 0 (0-1)

12. Εθνικός Φιλιππιάδας 0 (0-1)

13. Νέος Αμφίλοχος 0 (2-4)

 

4ος όμιλος

ΓΣ Αλμυρού- Οπούντιος Μαρτίνου 4-1

ΑΟ Σελλάνων- Νίκη Βόλου 1-2

Ολυμπιακός Βόλου- Διγενής Νεοχωρίου 2-1

Αμβρυσσέας Δίστομου- Αστέρας Ιτέας 3-1

Ρήγας Φεραίος- ΝΠΣ Βόλος 2-3

Αχιλλέας Φαρσάλων- ΑΟ Θήβα 2-1

Ρεπό: Βελούχι

 

Βαθμολογία ομίλου

1. Βόλος Ν.Π.Σ. 6 (8-2)

2. Αμβρυσσέας 6 (4-1)

3. Γ.Σ. Αλμυρού 3 (4-1)

4. Βελούχι 3 (1-0)

5. Ολυμπιακός Βόλου 3 (2-2)

6. Νίκη Βόλου 3 (2-2)

7. Ρήγας Φεραίος 3 (3-3)

8. Αχιλλέας Φαρσάλων 3 (2-2)

9. Οπούντιος Μαρτίνου 3 (2-4)

10. ΑΟ Θήβα 1 (2-3)

11. Α.Ο. Σελλάνων 1 (2-3)

12. Διγενής Νεοχωρίου 0 (1-3)

13. Αστέρας Ιτέας 0 (1-8)

 

Advertisement

 

5ος όμιλος

Πανηλειακός- Καλαμάτα 0-0

Παλληξουριακός- Λεωνίδιο 1-0

Διαγόρας Βραχνέικων- ΑΟΚ Πύλου 2-0

Παναρκαδικός- Αστέρας Αμαλιάδας 0-2

ΠΑΟ Βάρδας- Αστέρας Βλαχιώτη 0-1

Ζάκυνθος 1961- Αχαϊκή 0-0

 

Βαθμολογία ομίλου

1. Αστέρας Αμαλιάδας 6 (6-1)

2. Διαγόρας Βραχνέικων 6 (5-1)

3. Αστέρας Βλαχιώτη 4 (2-1)

4. Ζάκυνθος 1961 4 (1-0)

5. Καλαμάτα 4 (1-0)

6. Παλληξουριακός 3 (2-4)

7. Πανηλειακός 2 (1-1)

8. ΠΑΟ Βάρδας 1 (0-1)

9. Αχαϊκή 1 (0-1)

10. ΑΟΚ Πύλου 1 (0-2)

11. Παναρκαδικός 0 (1-5)

12. Λεωνίδιο 0 (0-2)

 

6ος όμιλος

Ιωνικός- Εθνικός Πειραιώς 0-0

ΑΟ Ζευγολατιού - Ασπρόπυργος 0-1

ΑΟ Λουτράκι- ΑΠΟ Κερατσίνι 0-1

Ιάλυσος - ΑΣ Ρόδου 1-1

9/10, 15:30 Διαγόρας Ρόδου- Προοδευτική

Ρεπό: Πέλοψ Κιάτου

 

Βαθμολογία ομίλου

1. Ασπρόπυργος 6 (2-0)

2. ΑΠΟ Κερατσίνι 4 (2-1)

3. Εθνικός Πειραιώς 4 (4-0)

4. Προοδευτική 3 (1-0)

5. ΑΟ Λουτράκι 3 (5-1)

6. Ιάλυσος 2 (2-2)

7. Ιωνικός 1 (0-1)

8. ΑΣ Ρόδου 1 (1-2)

9. Διαγόρας Ρόδου 0 (0-0)

10. Πέλοψ Κιάτου 0 (0-5)

11. ΑΟ Ζευγολατιού 0 (0-5)

 

7ος όμιλος

Χαλκίδα - Αιολικός 0-1

Θύελλα Ραφήνας- Αήττητος Σπάτων 0-1

Διαγόρας Αγίας Παρασκευής- Πανθηραϊκός 2-1

Ερμής Κιβερίου- Ταμυναϊκός 4-1

Ερμιονίδα- Τριγλία Ραφήνας 2-0

Ρεπό: Παναργειακός

 

Βαθμολογία ομίλου

1. Ερμιονίδα 6 (3-0)

2. Αήττητος Σπάτων 6 (4-0)

3. Ερμής Κιβερίου 4 (4-1)

4. Διαγόρας Αγίας Παρασκευής 3 (2-4)

5. Χαλκίδα 3 (2-2)

6. Αιολικός 3 (1-1)

7. Ταμυναϊκός 3 (4-4)

8. Πανθηραϊκός 1 (1-2)

9. Παναργειακός 0 (1-2)

10. Τρίγλια Ραφήνας 0 (0-5)

11. Θύελλα Ραφήνας 0 (0-1)

 

8ος όμιλος

Ιεράπετρα- ΑΟ Αγίου Ιερόθεου 1-0

Ηλυσιακός - Ηρόδοτος 0-0

ΑΕ Μυλοποτάμου- ΑΟ Παλαιόχωρας 1-1

Ατσαλένιος- Αιγάλεω 0-0

Φωστήρας- Κηφισία 0-0

Ρεπό: Ερμής Ζωνιανών

 

Βαθμολογία ομίλου

1. Αιγάλεω 4 (1-0)

2. Ηρόδοτος 4 (2-1)

3. Ιεράπετρα 3 (2-2)

4. Ερμής Ζωνιανών 3 (2-1)

5. Κηφισιά 2 (1-1)

6. ΑΕ Μυλοποτάμου 2 (4-4)

7. ΑΟ Παλαιοχώρας 2 (2-2)

8. ΑΟ Αγίου Ιερόθεου 1 (3-4)

9. Ατσαλένιος 1 (1-2)

10. Ηλυσιακός 1 (0-0)

11. Φωστήρας 1 (0-1)

 

Advertisement

 

Read 149 times Last modified on Monday, 09 October 2017 12:53
Rate this item
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.