23 Oct 2017

g ethniki 2

 

Σημαντικό διπλό για Ηρακλή, εντός έδρας νίκη για Ολυμπιακό Βόλου, μεγάλη και ευρεία νίκη του Ηλυσιακού κόντρα στο Αιγάλεω.

 

Advertisement

 

1ος όμιλος (4η αγωνιστική)

Καβάλα-ΑΕ Διδυμότειχου 1-0

Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής-Ορφέας Ξάνθης 1-0

Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου-Ελπίς Σκουτάρεως 1-2

Νέστος Χρυσούπολης-Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου 0-0

Απόλλων Παραλιμνίου-Δόξα Προσκυνητών 4-0

Άρης Αβάτου-Αετός Ορφανού 1-0

 

vath 1

 

 

2ος όμιλος (5η αγωνιστική)

Άρης Παλαιοχωρίου-ΑΕ Καρίτσας 3-0

Πιερικός-Ηρακλής 0-1

Αγροτικός Αστέρας-Εδεσσαϊκός 4-3

Νάουσα-Κιλκισιακός 1-0

Αλμωπός Αριδαίας-ΑΠΕ Λαγκαδά 1-1

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων-Φίλιππος Αλεξάνδρειας 2-0

Μακεδονικός-ΑΟ Καρδίας 1-0

Ρεπό: Καμπανιακός

 

vath 2

 

 

3ος όμιλος (5η αγωνιστική)

ΑΕΠ Καραγιαννίων-Μακεδονικός Φούφα 0-1

ΑΕ Λευκίμμης-Πανλευκάδιος 1-0

Δόξα Κρανούλας-Καστοριά 1-0

Θεσπρωτός-Εθνικός Φιλιππιάδας 2-2

Ερμής Αμυνταίου-Σκουφάς Κομποτίου 0-0

Τηλυκράτης Λευκάδας-Αστέρας Παραποτάμου 2-0

Ρεπό: Νέος Αμφίλοχος

 

vath 3

 

 

4ος όμιλος (5η αγωνιστική)

Οπούντιος Μαρτίνου-Νίκη Βόλου 0-3 ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΟΣ

Αστέρας Ιτέας-ΓΣ Αλμυρού 3-1

Αμβρυσσέας Δίστομου-Αχιλλέας Φαρσάλων 2-0

Ολυμπιακός Βόλου-ΑΟ Σελλανών 2-1

ΝΠΣ Βόλος-Θήβα 2-1

Διγενής Νεοχωρίου-ΑΠΟΚ Βελούχι 1-0

Ρεπό: Ρήγας Φεραίου

 

vath 4

 

 

5ος όμιλος (4η αγωνιστική)

Αστέρας Αμαλιάδας-Τσικλητήρας Πύλου 2-1

Διαγόρας Βραχνέικων-Λεωνίδιο 4-0

ΠΑΟ Βάρδας-Ζάκυνθος 1-0

Παλληξουριακός-Πανηλειακός 0-4

Παναρκαδικός-Αχαϊκή 2-0

Αστέρας Βλαχιώτη-Καλαμάτα 0-0

 

vath 5

 

 

6ος όμιλος (4η αγωνιστική)

Πέλοπας Κιάτου-Προοδευτική 0-2

ΑΟ Λουτράκι-ΑΟ Ζευγολατιού 1-0

Εθνικός-Ασπρόπυργος 4-0

Ιωνικός-Ιάλυσος 1-1

Διαγόρας-Κερατσίνι 2-0

Ρεπό: Ρόδος

 

vath 6

 

 

7ος όμιλος (4η αγωνιστική)

Παναργειακός-Αήττητος Σπάτων 0-0

Διαγόρας Αγίας Παρασκευής-Ένωση Ερμιονίδας 1-0

Χαλκίδα-Ερμής Κιβερίου 3-0

Πανθηραϊκός-Ταμυναϊκός 2-0

Θύελλα Ραφήνας-Αιολικός 1-0

Ρεπό: Τριγλία Ραφήνας

 

vath 7

 

 

8ος όμιλος (4η αγωνιστική)

Ερμής Ζωνιανών-Ηρόδοτος 2-5

Ηλυσιακός-Αιγάλεω 3-0

Ατσαλένιος-ΑΕ Μυλοποτάμου 2-0 

ΟΦ Ιεράπετρας-Φωστήρας 0-0

Άγιος Ιερόθεος-ΑΟ Παλαιόχωρας 1-3

Ρεπό: Κηφισιά

 

vath 8

 

[Photo credits: gazzetta.gr]

 

Advertisement  

Read 80 times Last modified on Monday, 23 October 2017 14:33
Rate this item
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.